Valse start clubkampioenschap tijdrijden jeugd

In Algemeen, Jeugd by wvavanti

Waar we al bijna zeven jaar vrijwel zonder problemen na iedere wedstrijd een goede uitslag op papier kregen, ging het afgelopen dinsdag tijdens het clubkampioenschap tijdrijden voor de jeugd mis bij de tijdrit van categorie 1 & 2. We hoopten nog dat we uiteindelijk alle tijden op een rijtje zouden krijgen, maar na verwoede (mislukte) pogingen daartoe werd besloten dat alle categorie 1 & 2-renners nadat categorie 3 & 4 gereden had nog een keer zouden starten voor een tijdrit over één ronde zouden.

 

Iedereen was zo in de “warming-up” in elk geval al een keer flink diep gegaan, maar makkelijk is het natuurlijk niet om je twee keer op te laden voor een topprestatie.
De(weers)omstandigheden waren gelukkig wel heel gunstig. Op een enkele uitzondering na verbeterde iedereen zijn beste tijd tot nu toe.

 

Alle tijden van categorie 1 & 2

 

1. Zhara Möllers 2:46,685
2. Dean Smith 2:47,167
3. Olivier Westerveld 2:49,728
4. Wieke Eikelenboom 3:01,184
5. Beau Janssen 3:01,593
6. Daniël Westmaas 3:03,734
7. Jada den Butter 3:03,869
8. Chris de Groot 3:06,230
9. Esther Mensen 3:10,615
10. Yente Janssen 3:17,543
11. Loe Matze 3:21,315
12. Evan den Butter 3:22,561
13. Silke Boot 3:27,023
14. David Vis 3:46,608

Categorie 3 & 4 – twee ronden

 

De renners van categorie 3 en 4 reden twee ronden. Gelukkig ging de tijdwaarneming hier weer zonder problemen.
Ook in deze groep verbeterden de meeste renners hun PR.

 

Gereden tijden:

1e  ronde 2e ronde eindtijd
1. Duco van der Zwart 2:30,835 2:34,421 5:05,256
2. Junior de Blois 2:35,010 2:39,728 5:14,738
3. Thijmen de Jong 2:39,446 2:38,145 5:17,591
4. Julia Groeneveld 2:40:304 2:39,087 5:19,391
5. Damian van der Burgh 2:44,694 2:40,619 5:25,313
6. Teun Hogenboom 2:46,681 2:46,260 5:32,941
7. Koen Bocxe 2:53,965 2:46,060 5:40,025
8. Xander Rietdijk 2:49,568 2:50,939 5:40,507
9. Robin Habermehl 2:49,892 2:55,247 5:45,139
10. Niels Poot 2:54,705 2:53,102 5:47,807
11. Thomas den Butter 2:59,342 2:52,687 5:52,029
12. Tygo Zeilstra 3:00,025 2:52,204 5:52,529

 

Categorie 5 – 7

 

We hadden bij de jongste categorieën al door dat de omstandigheden gunstig waren voor het rijden van een tijdrit. Bij de oudste categorieën resulteerde dat niet alleen heel veel PR’s, maar er werden ook twee parcoursrecords uit de boeken gereden.
In categorie 5 nam Roos van den Berg met een tijd van 9:38,378 min. het parcoursrecord over vier ronden over van Thijs van Leeuwen (9:51,673).
Youp de Vos reed een tijd van 8:24,291, waarmee hij ruim 6 seconden sneller was dan het oude record in categorie 7, dat sinds 8 september 2015 op naam van Daan Kool stond (8:31,335).

 

Alle tijden op een rijtje:

1e  ronde 2e ronde 3e ronde 4e ronde eindtijd
1. Youp de Vos 2:06,399 2:05,546 2:04,661 2:07,685 8:24,291
2. Luuk Groeneveld 2:05,014 2:07,832 2:14,172 2:18,312 8:45,330
3. Thijs van Leeuwen 2:11,00 2:13,199 2:15,227 2:16,891 8:56,417
4. Sietse Kool 2:14,207 2:11,770 2:15,811 2:16,318 8:58,106
5. Roos van den Berg 2:19,069 2:25,889 2:28,128 2:25,292 9:38,378
6. Luuc Kastelijn 2:21,655 2:26,019 2:32,707 2:33,122 9:53,503
7. Stein Bocxe 2:25,155 2:28,799 2:34,945 2:33,390 10:02,289
8. Sophia Zwaan 2:27,150 2:29,456 2:35,603 2:31,910 10:04,119
9. Ingmar van den Bosch 2:34,611 2:36,209 2:33,455 2:27,568 10:11,843
10. Friso de Wildt 2:28,946 2:35,083 2:37,450 2:36,359 10:17,838
11. Jasper Hogenboom 2:34,951 2:35,574 2:35,657 2:36,471 10:22,653
12. Ilse Hoogendoorn 2:36,081 2:35,361 2:39,301 2:37,957 10:28,700
13. Ruben van Velzen 2:36,760 2:41,412 2:38,550 2:39,942 10:36,664
14. Danique Kuiper 2:43,021 2:45,532 2:51,320 2:43,538 11:03,411
15. Aiden Smith 2:49,234 2:43,373 2:46,541 2:56,429 11:15,577
16. Justin Smith 2:56,054 2:56,926 2:48,166 2:48,322 11:29,468
17. Seth Heijboer 3:00,937 2:57,834 2:48,643 2:45,707 11:33,121