Op donderdagavond 17 oktober werd de jaarlijkse Najaarsvergadering gehouden in het clubhuis.
Tijdens de vergadering werd teruggeblikt op seizoen 2019, hierbij werden zowel de clubactiviteiten als de prestaties van de verschillende categorieën benoemd. Waarbij duidelijk werd dat in alle categorieën verschillende mooie prestaties zijn geleverd.
Nadat de terugblik op seizoen 2019 was gedaan werden de winteractiviteiten voor komende winter benoemd. Hiervoor verwijzen wij u naar de agenda zoals deze op de website is te vinden.
Sinds het vertrek van Gregor van der Zwart zat de vereniging zonder voorzitter, tijdens de vergadering kon het bestuur aankondigen dat iemand deze plek zou willen opvullen. Fred Doeleman is door het bestuur benaderd om de voorzittershamer van WV Avanti op te pakken. Nadat Fred zichzelf kort had voorgesteld, werd er over de kandidatuur van Fred gestemd. Door de vergadering werd unaniem voor de kandidatuur gestemd, waarmee Fred Doeleman de nieuwe voorzitter is van WV Avanti.
Na een korte pauze werden de prijzen uitgereikt voor de donderdagavondcompetitie en zondagmorgencompetitie.
De prijswinnaars:
Zondagmorgencompetitie
Categorie A:
- Tristan van den Berg
- Ronald Hoogeveen
- Peter van Dijk
- Joost Bader
- Roy Hoogendoorn
- Norbert van der Straaten
- Rob Tamerus
- Marvin Steenbergen
- Pascal Valentijn
- Marissa Baks
Categorie B:
- Mark Best
- Ben Hiep
- Jelle Zeilstra
- Frits Engelage
- Eldert van Lulling
- Arjen Arens
- Gert-Jan Kerkhof
- Frits van Gemeren
- Roy van Kempen
- Marco Olsthoorn
Donderdagavondcompetitie
Categorie A:
- Roy Hoogendoorn
- Elian Lagendijk
- Douwe Boonstra
- Wabe de Rooij
- Peter van Dijk
- Pascal Valentijn
- Tristan van den Berg
- Jos Blok
- Aron Bosman
- Jacco van ‘t Schip
- Jouri Berg
- Nick van Diest
- Alex de Vos
- Marvin Steenbergen
- Daan Kool
Categorie B:
- Sietse Kool
- Anjo Nap
- Marc van Dijk
- Ingmar van den Bosch
- Patrick van Broekhoven
- Bjorn Vergunst
- Eldert van Lulling
- Frits van Gemeren
- Youp de Vos
- Ben Hiep
- Thijs van Leeuwen
- Frank Versluis
- Friso de Wildt
- Marco Olsthoorn
- Ronald de Rooij
De niet opgehaalde prijzen kunnen door de prijswinnaar tot en met zondag 1 december worden opgehaald op de vereniging. De is conform het reglement zoals deze op de website is vermeld. Indien de prijzen op zondag 1 december niet zijn opgehaald vervallen deze en zullen ze terug gaan naar de vereniging. Het prijzengeld kan niet worden overgemaakt.