Geen enkele vereniging kan functioneren zonder vrijwilligers, hierop is WV Avanti geen uitzondering. Sterker nog, we zijn dringend op zoek naar vrijwilligers.
Voor het aankomend wielerseizoen hebben we onvoldoende mensen voor bijvoorbeeld de organisatie van de donderdagavond- en zondagmorgencompetitie. Die staan nu serieus onder druk. Alleen samen en met elkaar kunnen we zorgen voor een goed en afwisselend vrijwilligersteam.
Op die manier zo nu en dan, in roosterdienst, een taak op je nemen voor de vereniging die het mogelijk maakt je hobby uit te oefenen. Hoe en wat dan?
Om hierover meer informatie te kunnen verstrekken nodigen wij alle leden en overige belangstellende uit voor een informatieavond. Wie kan/gaat wat doen en met welke frequentie.
Dus voor het voortbestaan van wat we allemaal erg leuk vinden, kom donderdag 23-2 om 20.00 uur naar het clubhuis.